...everyone see the beauty. No one see the pain...

Červen 2011

Dost podrobný tutorial na gyaru líčení

15. června 2011 v 21:20 | Saku* |  ♥ Tutorialy líčení
Tak u této slečny činí nalíčená/nenalíčená sakra velký rozdíl...


Můj začátek - Rozhodnutí

15. června 2011 v 21:08 | Saku* |  ♥ My way of thinnes...
...nikdy jsem se sebou nebyla vyloženě nespokojená, ba naopak, mám se docela ráda. Rozhodla jsem se zmenšit velikost ne proto, že bych nenáviděla své dosavadní tělo, ale protože mi extrémní štíhlost připadá krásná. Odmala trénuji bojové sporty, jsem i docela svalnatá, ale raději bych byla víc dívčí, drobnější a křehčí. A ano, asi bych si pak i připadala krásnější.

Uvažovala jsem o tom i dříve, ale vždycky mi to pak nějak vypadlo z hlavy. Dnes jsem se k tomu dostala ale znova a beru to vážně. Je to pro mě výzva. Také to je jeden z důvodů, proč si to sem píši, protože teď už není cesty zpět.
Dva týdny jsem teď kvůli studiu netrénovala i mé stravovací návyky nebyly nejlepší. Vážím nejvíc, co jsem kdy vážila, 60 kg. Není to nic alarmujícího, ale také nic lichotivého. Kvůli škole začnu trénovat znovu až od pondělí, ale jídelníčkem začnu už zítra...


xoxo

Saku*

Takto vypadám teď, pro porovnání. Má startovní pozice...

Být hubená jako Japonka...

15. června 2011 v 20:31 | Saku* |  ♥ Thinspiration
...zajímalo by mě, jestli Vy, obdivovatelky japonských stylů jste se smířily s tím, že máme dané "malinko" jiné proporce než asijské ženy. Nebo jestli i tak bojujete.:) Pokud tedy nejste vrozeně krásně super štíhlé.:)Abych pravdu řekla, tak občas si říkám, že jsem spokojená tak, jak jsem. Nejsem tlustá, ani hubená. Závodně sportuji, měřím 168 cm a vážím 59 kg. Ale přesto vím, že hubenější bych byla spokojenější. Ne kvůli ostatním, kvůli sobě. Tak jsem se rozhodla s tím začít něco dělat a ne jen snít. Let's start it today!